- ALIENWARE

Цена
€93 96 / 183 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Брой бутони | 7 |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Брой бутони | 7 |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Характеристики на мишка | Braided CableDetachable CableAdjustable DPI |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Номинално тегло | 0.099 кг |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба Dongle Dongle extender |
| Разположение на захранването | Външно |
| Средно време за работа на батерия | 140 ч. |
| Средно време за работа на батерия | 140 ч. |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Безжична технология | RF |
| Разположение на захранването | Външно |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Включени кабели | USB Charging Cable |
| Номинално тегло | 0.099 кг |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Характеристики на мишка | Braided CableDetachable CableAdjustable DPI |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Включени кабели | USB Charging Cable |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба Dongle Dongle extender |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | LED |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | LED |
| Economic operator in EU / authorized representative | Dell Products |
| Postal address | Raheen Business Park, Limerick, Ireland |
| Electronic address | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portals |
| Economic operator in EU / authorized representative | Dell Products |
| Postal address | Raheen Business Park, Limerick, Ireland |
| Electronic address | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portals |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 26000 DPI |
| Брой бутони (count) | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 89 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 420 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.10кг |
Alienware Wireless Gaming Mouse AW620M – Lunar Light
Изживейте безкомпромисна производителност с Alienware AW620M – премиум безжична мишка за игри, създадена за състезателен гейминг. Със собствен оптичен сензор с 26 000 DPI и ултра-бърза безжична технология, тя осигурява пикселна точност и почти нулева латентност за всяко критично движение.
Ключови Предимства
- Ултра-бърза безжична връзка — 2.4GHz безжична технология с до 420 часа живот на батерията, за да останете в играта без прекъсване.
- 26 000 DPI оптичен сензор — Персонализиран за екстремна точност с регулиране на DPI в движение.
- Alienware RGB осветление — 16.8 милиона цвята с персонализирани зони, които да съответстват на вашата настройка.
- Ергономичен дизайн — Проектирана за дясна ръка с леко тегло от 89 g за сесии без умора.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Кабелна (USB-C) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 26 000 DPI |
| Брой бутони | 7 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 89 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | 420 h |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Alienware AW620M Безжична мишка за игри
- USB-C към USB-A кабел за зареждане
- USB безжичен приемник
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






